İkna Edici Teknoloji, Memnun Ziyaretçiler

İkna Edici Teknoloji, Memnun Ziyaretçiler

Fronius, 31 Mayıs ila 2 Haziran arasında Münih'de düzenlenen dünya çapındaki lider solar ekonomi fuarı Intersolar 2017 fuarında, akıllı ve verimli enerji kazanımı ve kullanımı için geliştirdiği çok yönlü ürün yelpazesini sunmuştur. Fronius fuar standı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlamıştır. Ziyaretçiler özellikle sektör birleştirme alanına, modül elektronik için ekonomik ve teknolojik olarak sürdürülebilir olan yeniliklere ve Fronius Solar. web online platformu gibi veri hazırlama ve analiz araçlarına büyük ilgi göstermiştir. Ziyaretçiler ayrıca kapsamlı servis sunumuna da hayran kalmışlardır. Ek olarak Business Unit Solar Energy bölümünün 25. kuruluş yılı da adına yakışır şekilde kutlanmıştır.


"Fronius için Intersolar fuarı bu yıl da büyük bir başarıydı." diye açıklıyor Business Unit Solar Energy, Fronius International GmbH'nın müdürü Martin Hackl. "Sadece standımızı ziyaret eden çok sayıdaki ziyaretçi ve olumlu görüşler değil, aynı zamanda 24 saat güneş yönündeki vizyonumuza olan yoğun ilgi de bizi çok mutlu etti. Fuar ziyaretçileri özellikle sektör birleşimi konusundaki çözümlerimize ilgi gösterdi." Fronius'un Amerikalı entegre devre üreticisi Maxim Integrated ile birlikte geliştirdiği ekonomik ve teknolojik olarak sürdürülebilir modül elektronik çözümleri de yoğun ilgi çekmiştir. Modül kurulumu gerekli olmadığından yoğun zaman ve masraf tasarrufu, maksimum verim, yüksek esneklik ve gelecekte de uyumlu teknoloji güvenliği gibi avantajlar sunan bu teknoloji, çok sayıda ziyaretçiyi kendine hayran bırakmıştır.

"25 yıldır Solar enerji alanında faaliyet göstermekteyiz. Piyasada bu kadar köklü bir geçmişi olan çok fazla şirket bulunmamaktadır. Kalite, yenilik, servis ve ortaklık gibi değerler daima bize yolculuğumuzda eşlik etmiştir ve bugün de bizi rakiplerimizden farklı kılmaktadır." diye belirtiyor Martin Hackl.

Kaynak için tıklayın.

DİĞER HABERLER